Kdo jsem

Anežka Aubrechtová

fotograf, duše, nadšenec

Emoce

Nač fotografie bez emocí, když můžeme společně zachytit niterní a interní okamžik, který by jinak zašel časem?

Jedinečnost

Věřím, že každý z nás je mimořádný. To je poslání, které bych ráda promítla i do vaší fotky.

Upřímnost

Buďme k sobě upřímní. Nejen na fotkách, ale i ve skutečném světě.

Víš, je to krása, celá ta fotografie. Dokáže zachytit nezachytitelné. Dokáže zmrazit okamžik, který by jinak proplul mezi prsty a který by se ztratil v čase. A co víc, na který bychom pravděpodobně jinak zapomněli. Ale když jej máme, tak nám tyto vzpomínky ukážou nejen kým jsme byli, ale hlavně jací jsme byli. A jací reálně jsme. Teď a tady.

Důvod, proč jsem se dala tímto směrem je prostý - Cítím, že se energie dá přenést do každého životního okamžiku. Od malých radostí každodenního dne po osudové okamžiky, které mění naši životní cestu.

A o tom věřím, že to je. O unikátních malých a velkých momentech, které nás naším životem provází. A které nás dělají jedinečnými.

Jmenuji se Anežka Aubrechtová a v současné době dokončuji svá magisterská, filmařská studia v Londýně. Odmala jsem milovala hraní v divadle či před kamerou, avšak osud (a čas) tomu chtěl tak, že teď jsem na druhé straně kamery a zaznamenávám VAŠE příběhy. Příběhy, které vás chytnou za srdce a které vás budou definovat takové, jací opravdu jste. A to je na tom to nejkrásnější.

Vždy jsem zbožňovala cestování a poznávání. Díky několika letům strávených v Británii a Kalifornii jsem pochopila, jak jsme všichni stejní, ale zároveň rozdílní. Každá z kultur, které nás obklopují, nám může dát novou perspektivu, které v tom životě tam moc potřebujeme. Momenty v zahraničí mě naučili mnoho. Uvědomila jsem si, že je důležité být tím, kým opravdu jsme. A to je to, co společně můžeme zachytit.

Foto: Petra Turková